| MyNameIsEarl a întrebat:

Salutare Romania, salutare ProTv rolling on the floor... Asa sa lasam gluma la o parte... De o saptamana am cunoscut o fata pe internet ( doar pe internet ), am facut schimb de poze cu ea, dar de cateva ore de cand i-am cerut o poza cu ea pe care sa scrie ceva spus de mine ea nu a vrut sa faca acea poza straight face
Din ce cauza sa se supere asa de repede pe mine?
Poate fi baiat? Si de aia nu avea cum sa faca o poza cu fata pe care mi-a aratat-o in poze?

Tin sa mentionez ca am invitat-o la un film joia viitoare, dar daca nu va veni? Sau daca va veni o "gasca" de baieti laughing?

Help mee sad

Răspuns Câştigător
| Alesssya a răspuns:

Da este posibil sa fie baiat! Si sa aiba chef de glume! Dar poate fi si fata si sa se fi suparat ca nu ai incredere in ea din prima! Ai putina rabdare! Mai vorbiti mai convinge-o sa iti dea poze, faceti schimb de web! O sa iti dai usor seama! Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Asta e dilema relațiilor pe internet sau a comunicării. În majoritatea cazurilor fetele care nu îți dau poze cu ele sau nu au foarte multe poze cu ele înseamnă 3 lucruri : nu sunt ele în poză!; poate e băiat!; sau se jenează de aspectul ei.
Sfatul meu e să ieși afară și să faci cunoștință cu fete pe care le vezi față în fațăhee hee

| WhatMeanLove a răspuns:

-mergi si tu cu o gasca, poate e ceva pedofila...(lol)....doar glumeam..serios acum, cere-i mai multe poze cu ea, daca e baiat inseama ca a dat copy paste la ceva poza pe net si n-are mai multe, daca chiar e fata atunci va avea.

| ionut1134 a răspuns:

Asa incerca si pe mine sa ma pacaleasca un gay mi-a dat doua poze cu doua fete diferite si spune ca este aceiasi fata in ambele O_o pararea mea este sa nu ai relati cu persoane pe care nu le cunosti ori sunt gay ori fete care vor sa rada de alti