| cokaina a întrebat:

Salutare "SPIONAJ" am de ascultat o conversatie dintr-o camera alaturata fara sa stie cel ce il ascult. Ce-mi recomandati eftin, sau mai bine ceva improvizat.

Răspuns Câştigător
| dannyfiba a răspuns:

Uni cateodata au prea mult timp liber tu nu ai auzit de drepru la intimitate tie ti-ar place sa fi ascultat de catre o persoana si acea conversatie sa fie folosita in potriva ta adica sa fi santajat crede-ma ca nu ai vrea asa ca gandeste-te de 2 ori pana sa deschizi gura si sa fi multumit iti dau si raspunsu la intrebare pui un telefon pe silentios si setezi la reapelare automata si suni pe acel tel ascuns intr-un loc unde sa nu fie la vede dar sa si poti sa ii auzi acum esti multumit?

1 răspuns:
| Simonaaa a răspuns:

Cu ajutorul unu-i pahar...auzi fb ce se vb.tii paharul pe perete si asculti