| sunt_fericita a întrebat:

Salutare. spuneti-mi va rog mult cum se sterg mesajele primite sau trimise pe skype? va rog mult ajutati-ma. dau fundita.promit.va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Teooo a răspuns:

Pe bara de sus unde scrie afiseaza apasa unde scrie istoric apoi dai click dreapta pe mesajul pe care vrei sa il stergi si apesi sterge din lista de conversatii.

Sper ca te-am ajutat! happy

2 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

In afara cazului in care sunteti administratorul forumului sau moderatorul, puteti modifica sau sterge doar mesajele dumneavoastra. Puteti modifica un mesaj (uneori doar pentru o scurta perioada dupa publicare) apasand butonul modifica pentru mesajul respectiv. Veti observa o mica sectiune de text sub mesaj cand reveniti la subiect. Aceasta arata de cate ori l-ati modificat. Aceasta va aparea doar daca nimeni nu v-a raspuns. De asemenea, nu va aparea daca moderatorii sau administratorii modifica mesajul (acestia ar trebui sa lase un mesaj in care sa spuna ce au modificat si de ce). Observati ca utilizatorii normali nu pot modifica un mesaj odata ce cineva a raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un buton history, de acolo stergi