| Lenex a întrebat:

Salutare.Sunt baiat, iar de vreo 2 ani-3 ani la pipetul stang, in spatele sanului am ceva tare, e destul de mare, cu diametru de vreo 10 centrimetrii, e un fel de piatra.si daca apas pe el ma doare, se vede cu ochiu liber ca mi mai mare un piept decat celalalt, ce pot sa fac sa se faca la loc? sa scap de umflatura? Astept raspuns va roogbig grin

1 răspuns:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Este vorba de dezvoltarea pieptului. Nu iti face griji. O sa iti creasca si celalat