| 12manuq a întrebat:

Salutare,sunt in clasa a XII la Profil Real ( mate info ) si inca nu m-am hotarat la ce facultate sa dau.Imi puteti da cateva sfaturi, nu as vrea neaparat sa continui pe ramura asta ( mate -info), in fine. Imi puteti recomanda o facultate in acelasi timp de viitor dar sa nu fie foarte greu?

2 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Ce-ti place tie cel mai mult. Degeaba este usor si nu-ti place.

| ElectronicSound a răspuns:

Nu prea ma pricep la facultati dar iti recomand sa nu te duci la din astea ''relatii internationale'' sau din astea ca nu cred ca ai unde sa te angajezi dupa. Incearca medicina sau ceva IT