| alexdowny a întrebat:

Salutare TPU am nevoie pana maine de provocari amuzante dar totusi nu prea grele si intrebari desigur;) astept provocarile si intrebarile aici sau pe facebook la acest link: https://www.facebook.com/ionut.nita.77985/posts/26113184 4045697? notif_t=mention (^_^)

1 răspuns:
| Irinα a răspuns:

Sa prinzi o carte de joc la perete, cu capul
Sa o suni pe mama ta si sa te dai drept amantul ei
Sa te duci la un/o vecin/a si sa-i ceri o lingurita de zahar si o noapte de dragoste
Sa te duci la controlor in autobuz si sa ii spui sa coboare la prima
Sa tragi frana de mana la taxi.
Pune pe cineva sa mearga cu tine in SecondHand si sa-ti vorbeasca despre ultimele creati ale lui Botezatu.
Sper sa te distrezi happy