| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,am nevoie urgent de un raspuns...ce parere aveti daca pe un video oficial,care nu exista pe youtube sa imi scriu numele meu,jos de tot, scrisul fiind transparent.Multumesc! Nu de alta, dar vreau sa imi fac reclama.

Răspuns Câştigător
| CătălinFD a răspuns:

E o super idee.asa nu poate sa ia cineva video-ul si sa spuna ca e al lui

| anonim_4396 explică (pentru CătălinFD):

Si in ce parte sa pun scrisul? tu ce zici?

| CătălinFD a răspuns (pentru anonim_4396):

Jos in dreapta, asa se pune mereu
Sau poti sa iti pui ceva personalizat care sa folosesti la orice video de al tau, nu neaparat numele

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numeste watermark si e ceva normal sa il pui pe un video care iti apartine

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Mersi mult