| Darius352 a întrebat:

Salutare TPU

Am o intrebare, voi ce ati raspunde cand cineva va zice:
Fa-mi o fata de prost, (dupa 3 sec)
Mersi

eu, ce as putea zice?laughing o replica cv dar nu cu injuraturi aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| MitsiMihai a răspuns:

Cu placere... dar la ce iti trebuie ca tu o ai tot timpu laughing

6 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

M-a salvat oglinda.

| єχcєєℓ a răspuns:

Spune-i "De ce te-ai născut fă?"(daca intelegi la ce ma referhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Marş de aici, lasă-mă, ignori astfel de persoane, nu trebuie să bagi în seamă toţi proştii!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| AleXisAleXis a răspuns:

O fata de prost? hm stai sa ma uit mai bine la tine... daca ma straduiesc iese exact ca a ta laughing

| Bogdan200 a răspuns:

''Ba fraiere uitate in oglinda si poti sa vezi o fata de prost toata ziua''