| pix3L a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare de pe ce site pot sa iau o tinta la AWP pentru CS 1.6 dar nu vreau prosti din astea care nu te ajuta cu nimic vreau sa fie extrem de precisa cum au jucatori ca SeDaN Fnatic F0rest si alti! Multumesc mult
Ps:Scuze pentru categoria aleasa vreau sa mi se raspunda repedehappy

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu exista asa ceva. Unele cheat-uri au tinta custom. Oricum, acei jucatori nu folosesc dll-uri sau tinte modificate.Ele apar asa datorita HLTV-ului.

Succes!