| DeadManSoryn a întrebat:

Salutare,eu joc 4story si am urmatoarele intrebari: 1)cum sa fac bani mai repede? 2)cum sa cresc mai repede? Detalii despre caracter:Lvl 26, Arbaleta Mithril +7, Sabie scurta de 16 +6, Cutit de 25 +0. Dau funda pentru o intrebare si daca raspundeti la amandoua va dau si vot!
PS:Scuze categoria.

1 răspuns:
| ReDMaN12 a răspuns:

Pai pentru a creste mai repede iti recomand o potiune de experienta si misiuni, iar in timp ce cresti faci si bani daca nu vinde ceva din inventar