| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare la voi. Prietenul meu cel mai bun de fiecare data cind vine la mine se poarta de parca ias fi prietena cu care se intilneste ci nu cea mai buna prietena cum sa inteleg toate acestea.

Răspuns Câştigător
| gentleshop a răspuns:

Hmm nu e bine deloc...din cate inteleg baiatul te place dar tu il consideri doar cel mai bun prieten. Discuta cu el deschis despre aceasta problema cat mai repede, daca nu il placi chiar atat de mult spune-i si gata.Va suferii putin dupa ce va afla dar ii va trece. stiu din propria experienta, daca
o fata te considera "frate" si tu vrei de fapt mai mult de atat nu mai ai nici o sansa... sper ca te am fost de ajutor! r

1 răspuns:
| mjsevens a răspuns:

Buna! Nu asta ii rau.