| Epineu a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti in special...happy Am mana subtire.(am 14 ani), dar se vede ca am muchi, daca o incordez.Si,nu inteleg cevastraight face, am un gras in clasa, care de ex el nu face nici o tractiune si eu fac 20straight face si ma da la skandeberg, nu intelegstraight face, spuneti-mi si mie cum sa imi mai "ingras mana, mai ales antebratul", precizez ca sunt de la tara, si trag si eu de fiare cum pot, adica am un program de antrenament care il respect.

RE!
Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Dacă tragi de fiare e din contră! Slăbeşti trăgând de fiare, trebuie să mănânci mult mult, până vezi că ţi-ai ingrăşat mână, apoi tragi de fiare.

2 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Depinde de multe [ poate are palma mai mare] eu am 14 ani si cateva luni si sunt primul pe scoala la skandeberg si nu zic asta sa ma laud,. Nici eu nu am mana foarte groasa o am subtirica de la palma cu o jumate de cm in jos apoi se ingroasa pana la cot. Si eu fac exercitii dar eu te sfatuiesc sa nu tragi de fiare pentru a face muschi foloseste-te de corpul tau si o sa de-a mai multe rezultate te asigur...asta fac si eu de la vreo 5-6 ani...cauza principala este ca daca te fortezi prea tare cu fiarele s-ar putea sa ti se modifice coloana vertebrala si sa nu mai cresti, asa ca foloseste-te de propriul tau corp [ Sa stai cat poti de mult in maini, sau alt exercitiu este sa stai in genunchi si sa pui minile jos, pe sol si sa te ridici pe ele fara sa atingi cu picioarele pamantul] te fortezi de 3 ori mai mult decat sa tragi de fiare.si continua cu exercitiile si in cateva lungi o sa il pui la skandeberg te asigur. succes

| CosminCSM00 a răspuns:

Tu esti prost Endley? Nici nu stiu de ce mai intreb. Cat de prost poti sa fi sa gandesti asa " sa mananci mult mult rolling on the floor...in primul rand daca mananci mult te ingrasi la abdomen si nu la maini eu nu am auzit pe nimeni spunand ca daca mananci mult te ingrasi la maini decat un prostrolling on the floor