| jeffdragos a întrebat:

Salutare tpu...azi s-au afisat rezultatele la ce licee am intrat si la liceul care am fost repartizat este cam departe, mult prea departe de mine...Cum si cand as putea sa ma mut in alt liceu?
multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceri transferul directorului liceului la care ai fost repartizat. Daca este de treaba, ti-l va aproba!
Bafta!

| Diabolik94 a răspuns:

Poti sa te transferi cand vrei. Poti merge de maine si poti invoca ca motiv drumul lung pana la liceu. Spor!