| SupMates a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber?
Ce va face sa va simțiți împliniți?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa ascult muzica, sa vad un film bun
Sa patinez pe gheata, să mă plimb, să citesc

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ies cu prietenii, alerg, citesc, fotografiez, invat (da, imi place sa invat). Am multe hobby-uri, imi pare rau ca n-am timp de ele mereu sad

| comyne a răspuns:

Cum sunt inca la scoala duminica mi-o petrec facand teme, dar sambata, cand am si eu timp, merg iar la scoalalaughing)ca sa fac astronomie, pot sa consider asta un hobby, iar dupa imi petrec timpul pe internet sau ies cu prietenii.

| SupMates explică (pentru comyne):

tongue frumos la tine dar la mine nici picior de greiere nu este sambata la liceu laughing
Oricum liceul meu este la 21 de km de casa mea, in timpul scoli stau undeva pe acolo prin apropiere dar in vacante stau acasa.
Cred ca incep sa imi fac temele laughing
Ms