| ToffyNR1 a întrebat:

Cine imi poate da si mie un site cu niste e-books traduse in limba romana? Daca se poate sa le pot descarca si gratuit! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zanisoara a răspuns:

Odata ce ai spus book sunt sigura ca te refereai la engleza-romana.Am gasit ce cautai, un site cu carti toate sunt originale in engleza si au traducerea facuta.
http://www.kabbalah.info/......mba-romana

Sper ca te-am ajutat, fundita?

| ToffyNR1 explică (pentru Zanisoara):

Pai nu prea le am cu chestii din astea, de aceea am zis "ebook", nu cred ca puteam sa zic "ecarte", bine mergea carti electronice, dar poate era cineva care nu intelegea asa ca am incercat sa fiu cat mai explicit! Oricum iti multumesc pentru raspuns si pentru ajutor!

1 răspuns: