| claudiu123 a întrebat:

..
Mi'am downloadat spider-man 3, l'am instalat ca la carte, indeplinesc cerintele de sistem si pot sa intru in el, dar nu se vede absolut nimic straight face... am apasat si eu cate ceva la nimereala si cred ca am nimerit la story mode sau ceva de genul si se aude ca si cum s'ar bate pe acolo, dar eu nu vad nimic. e imaginea neagra si atunci cand dau Esc ( pauza ) imi apare cursorul, dar in rest nimic
Imi puteti spune ce are?sad as vrea sa joc acest joc

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Frate nu ai placa video necesara happy i nu face fata PC-ul happy