| anonim_4396 a întrebat:

Propun o discutie cu tema,, Nu e tocmai corect"...As vrea sa aud parerile voastre in legatura cu aceasta expresie, sub forma unui text mai amplu.(compuneri). Se poate folosi si expresia,, Nu e corect"

Spre exemplu ar fi viata... O compunere despre viata...de ce nu e tocmai corecta...de ce ni se pare noua incorecta...De ce ni se pare incorect ca nu ne ajuta un prieten. Ce putem face...

Ofer funda si raspuns inteligent + ca ma ajutati si pe mine foarte mult! Multumesc!

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Cate teme da scoala, asa-i?

| MasterYoda a răspuns:

Nu e corect sa dai copy, paste fara sa judeciwinking

| Pimpux a răspuns:

Nu e tocmai corect sa ceri sa iti faca altii temele!