| anonim_4396 a întrebat:

ro, voi ce ati scrie unei colege la sfarsit de clasa 8-a in albumul clasei la dedicatii? astept raspunsuri, Dau si fundita.

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Sincer,le-am scris la toate ca le iubescthinking si ca o sa imi fie dor de ele(da nu prea s-a intamplat)

| reihiuke a răspuns:

Ceea ce simti pentru ea happy Niste pareri. Daca trebuie melodie, ceva care o reprezinta. Tu o cunosti cel mai bine.

| OMGisBrainiac a răspuns:

Daca sunt fete, si iti place de ele pune niste versuri de alea faine.
Daca sunt baieti zile succes la liceu sa treaca clasa cu usurintahappy

| Gyganzie a răspuns (pentru OMGisBrainiac):

Terog Spune-mi Niste Versuri ca osati dau fundita.