| mario98 a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani si fac sport de perfromanta (karate) de 7 ani. big grin Am o problema... Am 57kg si 1.71m. A inceput sa se depuna grasime pe abdomen si pe coapse. Doar abdomenul si coapsele sunt cu grasime. Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac sa scap de grasime sa ramana numai fibre. Ma antrenez in fiecare zi, chiar si de 2 ori pe zi. Nu va ganditi ca am burta! Am abdomenul plat dar vreau sa scap de grasime. Abdomene fac in fiecare zi.

1 răspuns:
| myuser a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci dupa ora 5 seara(sau 7 depinde de tine)