| mihai38 a întrebat:

Salutare TPU happy... Vreau si eu sa ma transfer de la profil economic la stiinte sociale in al 2-lea semestru... ce conditii trebuie sa indeplinesc? trebuie sa fac vreo cerere?! cand? conteaza media de pe primul semestru? va rog ajutati-ma. dau funda pentru cel mai explicit raspuns. multumesc

2 răspunsuri:
| BlockBuster2013 a răspuns:

Despre transfer vorbesti cu directorul scolii sau directoarea. Dar nu prea iti recomand sa te muti, nu e bine sa schimbi profilele, mai ales ca asta economic este unul real si stiintele sociale apartin de profilul uman. Eu asa cred... Funda?

| mihai38 explică (pentru BlockBuster2013):

Vand trebuie sa fac asta? ca semestrul trece...