| GoMan a întrebat:

Vreu sa creez o serie de desene animate (animatie) dar nu stiu despre ce sa fie! Ce imi recomandati?
Cel mai bun raspuns primeste funda! :-D kiss

2 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Ceva despre viitor. Gen cum crezi tu ca o sa arate. Un personaj pricipal sau doua. Sa fie ceva amuzant dar nu prea copilaresc.

| Iridescent a răspuns:

O lume fantastica, ceva iesit din comun, dar nu prea exagerat. Daca vrei sa creezi ceva despre viitor sa nu prezinti tehnologie in el, a devenit banal. Prezinta ceva schimbat, un nou inceput de exemplu.