| georgevintila a întrebat:

Salutare tuturor, ce credeți că o să pice anul acesta la bac, la subiectul 3 romana mă refer ( o proza, o poezie, o comedie) și care dintre ele credeți că ar putea pica ( gen ion, enigm etc)

1 răspuns:
| GHoST013 a răspuns:

Nu are nimeni de unde sa stie ce o sa pice la bac, daca-ti spune cineva ceva sunt doar speculatii. Poate pica orice asa invata tot sfatul meu.
Era o vorba: Nu conteaza ce pica fie cand stii tot, fie cand nu stii nimic. Atunci nu te poate afecta subiectul.