| EMNES7Y a întrebat:

Salutare tuturor am 14 ani sunt din Bucuresti si ma intrebam daca stiti vreo modalitate cum sa fac rost de bani, nu de la familie.intrebare cam porosteascalaughingdar vreau sa strang pentru ceva asa ca va rog raspundetihappymultumesc

3 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Fi reprezentant avonlaughing

| Biencush a răspuns:

Fii reprezentant ladys.

| MoRtY a răspuns:

Mah pai daca ai talent la desen, poti face niste desene frumoase si sa le vinzi.sau orice talent care poate fii material pune-l in practica si va merge.(ca sa mearga sigur roaga prof/a de desen sa faceti o expozitie si sa le vindeti.Iti dai seama daca o sa vina copilasi de 7-8 o sa ai mult succestongue) Eu iti doresc mult succes alta modalitate nu am putut gasi. oricum Bafta bye>big grin