| BellaRagazza007 a întrebat:

Salutare :X deci, probleme cu o melodie thinking Am auzit acum ceva timp, pe acces direct ( cred thinking ) o melodie cantata de jean de la craiova. Faza este ca, nu-mi mintesc cum se numeste melodie sad buun, de melodie. stiu doar ca ave-a un nume luuung de tot laughing punct. sad
nu stiu thinking cine poate sa-mi de-a toate melodie. lui jean de la craiova? Sunt sigura, ca daca o ascult o sa-mi amintesc de ea, dar SINCER, habar nu am cum se numeste melodia (acum). mercii mult de tot :X fundita :X
p. s (1) Daca stiti, va rog sa comentati, daca NU stiti, si aveti kief sa comentati FARA SENS, va rog sa va vedeti de treaba voastra, si sa NU comentati.
p. s (2) Scuzati "romana". STIU, nu am scris cine stie de corect, faza este ca stau in Italia, si nah thinking, am mai uitat romana.
p. s (3) Mersi :X

1 răspuns:
| alessia a răspuns:

Pai melodia se numeste " te ador". jean de la craiova- te ador. deci.nu are un nume lunglaughing
nu mai stiu melodii, adica mai stiam da` sunt vechi.happy nu mai tin mintehappy
pa-pa