| Danoninooo a întrebat:

Salutari!
Am si eu o pagina, de luni. Are 5-6 zile, si vreau sa strang asta seara 400 de like'uri?! Ma ajutati, va implor. Va ajut si eu cu ce vreti :*! Multumesc. Lasati comment cu "gata" daca ati facut publicitate[daca aveti pagina] si ati dat like si ma revansez. Pup!

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Si care e pagina? Te-as ajuta cu mare placere. Am si eu o pagina, si desi o am de ceva timp, nu are chiar 400 de likeuri, avem cativa fani fideli si poate de asta nu am simtit neovie sa cutam publicitate in alt aparte, am vazut doar o oarecare apreciere a postarilor noastre.
Poti sa imi trimit linkul prin mesaj pe TPU :d Si daca vrei, iti dau si eu pagina mea pentru a-mi da o parere big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Si care e pagina?