| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salutari dragi Amigos.Am o mica problema, deci pur si simplu nu stiu cum sa fac cunostinta cu o fata, iar daca incerc si ii zic "Buna" ma inrosesc ca o rosie bine crescuta.Sunt glumetz,frumos(mi s-a zis de cateva ori si nici eu nu ma consider urat), arat binisor la corp, am 14 ani.Chestia este ca eu stiu cum se vorbeste cu o fata,doar ca imi lipseste TUPEUL si sa nu mai ROSESC ca un porc abia nascut. Vreau sa ma ajutati,daca puteti dati-mi un tratament ceva,exercitii,dar sa nu vad lucruri de genu "Sa ai incredere in tine" sau "Fii tu insuti" findca astea nu functioneaza deloc,m-am mutat de curand intr-un sat si am vazut o fata din prima zi cand m-am mutat,si nu am avut deloc curajus sa vorbesc cu ea,dar nu am putut,am trecut odata pe langa ea si mam facut rosu tot,mor cand vad alti baieti ca vorbesc cu ea si nu se inrosesc, cu toate ca sunt constient de ce ei nu se inrosesc sau de astea. Daca mai vreti si alte informatii, anuntatimawinking.

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Bea o bere inainte... it will come.

| BeHappyOriceArFi explică (pentru rutanklan):

Am baut si wisky, doar ca atunci cand s-a intamplat ce s-a intamplat m-am trezit deodata.

| rutanklan a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Of da-le si tu dracului ca nu te mananca. (adica mai stii laughing ). Nu te mai uita la fiecare ca si cum ar fi ultimul lucru pe lumea asta.

| BeHappyOriceArFi explică (pentru rutanklan):

Frate am incercat, ma uit la aia ca niste gunoaie doar, dar pur si simplu nu rezist, innebunesc cateodata straight face.