| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Salutari TPU. vreau si eu un metin2 cu mc sa vie cam asa:
-toate itemele implementate
-sa evolueze de ex: otel-posedata-king1-king2
battle - sirius-celesta(exemple)
-sa fie PVP
-bonusurile - mari(cele)
Dau funda +vot

4 răspunsuri:
| Gabyy32 a răspuns:

Metin2 New world
te pune de la 66
mergi la Tiffany si dai bun venit pana cand ajungi la lvl 100
de acolo mergi la negusto r de arme cumperi o sabie care vrei tu si mergi la fierer tio evolueaza intr-o arma epica
ai scoici la magazinul general trebuie sa ai 3 perle rosii 3 albe si 3 albastre
cand arma este +9 ai atac 26000 si damage 250%
Dupa aceea mergi in V2 si cresti pana la 180
de acolo mergi in oras si acolo langa old lady este o femeie la care dai pe mape secrete si acolo la Zombie map te va da intr-o mapa cu zombie trebuie sa ai arma macar +6 ca sa poti creste
BAFTA! eu am ajuns pana la 254
Deci este server PVP Si eu un server extraordinar

| daruius11 a răspuns:

Metin2 Gravity cresti foarte usor am facut lvl 203 in 2 saptamani ( Nu am jucat ca obsedatu)

| Cocea_Robert_1990 a răspuns:

Recomand:Metin2 energy, Metin2 Sony, Metin2 mondial, Metin2 syera

| Radu232310 a răspuns:

Stiu eu un metin2 pvp foarte tare incercati-l www.metin2wars.ro Enjoy!