| MeGustaaaaa a întrebat:

Saluti. Vreau, daca se poate, niste link`uri pe Youtube din "Pariu cu viata, sezonul 2, episodul 9" (de l-a impuscat pe Vlad), in ordinea in care s`au petrecut.Am tot cautat pe Youtube da` nu am gasit prima, a doua si restul partilor.As vrea sa`mi dati link`urile in ordine.Multumesc! Fundita!big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| XanderLightBow a răspuns:

Cauta pe voyo, daca se mai posteaza din astea furate pe YouTube, sunt numite PIRATERIE, lege de la A. C. T. A.

| MeGustaaaaa explică (pentru XanderLightBow):

Mda...Mersi da` am gasit deja tot episodul pe Youtube.

| XanderLightBow a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Ok