| cristella a întrebat:

Salutik! fetelor va plac baietii timizi?
si daca,da' sau, nu' de ce?

3 răspunsuri:
| Crisk a răspuns:

Si da si nu.da pentru ca uneori unii baieti care nu sint timizi se dau uneori prea mult in teatru adica vor ca sa fie mereu in public.(nu). pentru ca uneori nu prea vb si oricum, timid sau nu..asta e felul in care vezi tu lucrurile,

| kuchikisan a răspuns:

Buna!
mie una imi plac baietii mai timizi deoarece stiu sa se comporte cu o fata si stiu sa respecte fetele...pecand baietii smecheri le place sa calce pe oricine in picioare! succes kiss

| Sinceritate a răspuns:

Nuu,chiar nu stiu ce as putea vorbi cu baiatul ala, mi-ar lua ceva timp sa-i dau in fire, dar totusi daca mi-ar place exagerat de mult as face-o si pe asta!laughing))