| anonim_4396 a întrebat:

Saluuut! Am Google Chrome si nu vreau sa mi se deschida link-urile cu Mozilla Firefox. Cum sa fac? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns love struck. kiss [ Stiam mai demult chestia asta dar am uitat-o big grin ]

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Dai pe Cheia aia de langa Adresa URL, dupa aia de duci la Optiuni si dai in jos pana gasesti Browser prestabilit, si acolo setezi Google Chromehappy. Sper ca ai inteles

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.

pai intra in control panel
si apoi intra la eliminare/modificare programe.
si unde scrie "Mozilla Firefox" dai eliminare.
eu ti-am spus in romaca caci asa m-am obisnuit[am pc'ul in romna].
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Bafta!

| κλάους a răspuns:

Fa cum am spus eu si o sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, daca mi se deschide in Internet Explorer... Am nevoie de el [ Internet Explorer happy ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumescc big hug Merge.