| Pyssaa a întrebat:

Salzz TPU.In luna Februarie e ziua celei mai bune prietene ale mele si as vrea sa imi dati niste mesaje de la multi ani si ceva legat de prietenie :X mersi mult dau funda cele mai tari :X

1 răspuns:
| Alyinna a răspuns:

Deci...big grin

Un inger alb pe o lalea va trece azi prin casa tha si iti va spune bland soptind un sincer La Multi Ani!

Sa ai 1 an nou fericit, 12 luni de bucurie, 53 de saptamani de fericire, 365 de zile de dragoste, 8760 de ore de sanatate, 525600 d minute d putere d munca si 31536000 d secunde alaturi d persoana iubita, La Multi Ani sa fii iubita!

Calcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Inecate-ai intr-un lac de SANATATE
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si desigur,, LA MULTI ANI''

Astea le-am primit si eu de ziua mea anul trecut laughing