| Mksdh a întrebat:

Dati. mi si mie idei despre
ce cadou sa. i cumpar prietenului meu de majorat
FUNDITA! xxxxxx

Răspuns Câştigător
| Alex3 a răspuns:

O stripteuza? happy am auzit unii care faceau asta, depinde de relatie happy, nu te gandi la chestii sofisticate, e majorat si nu trebuie sa-i iei nu stiu ce cadou scump. i-ai bautura, prezervative, o suzeta si ii scrii o scrisoare. iti vine tie o idee. tine minte e majorat, e DISTRACTIE, nu-i lua de imbracat s.a.m.d.

2 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Cat esti dispusa sa strici cu el?

| anna_5566 a răspuns:

Depinde cat de sifisticat este si el, dar cred ca un ceas sau ceva care vine din inima este mereu binevenit big grin