| cristina_9458 a întrebat:

Sambata plec intr-o excursie de o zi al bucuresti si nu stiu cum sa ma imbrac cum sa-mi afc parul si ce sa-mi iau in geanta dau vot si funda

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca vii la Bucuresti vezi ca o sa fie vremea foarte rea, inorat, foarte frig si posibile ploi.Recomandarea mea este ceva sport; cat despre par, ceva in ton cu tinuta.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Cum să te îmraci?
Este simplu. Îţi iei o pereche de blugi, o bluza mai groasa, nu foarte [e frig afaRă], o geacă de piele şi gata.
Părul :
Ţi-l lasi pe spate, ori ţi-l prinzi într-o coada simpla/pick[cred ca se scrie]/împletită simplu. În fine.
În geantă ceva de ronţait, ceva, un senvis. O sticlă cu apă sau cu suc nalutal. Şi cel mai bine să îţi iei adidaşi /tenişi. Succes! Distracţie plăcută! :*