| cristina_9458 a întrebat:

Sambata-plec-intr-o-excurie-de-o-zi-dar-nu-stiu-cu-ce-sa -ma-imbrac-si-cum-sa-mi-fac-parul-nu-stiu-ce-sa-mi-iau-i n-geanta dau funda pentru cine am ajuta

3 răspunsuri:
| Georgiana_5221 a răspuns:

Imbracaminte:o pereche de blugi,un tricou,un hanorac, o esarfa sau un sal de pus la gat si in picioare adidasi sau bascheti
In geanta; mancare apa telefon chei bani servetele uscate si umede
Parul:Intr-o coada sus, sau desprins depinde de lungimea lui intinde-l onduleaza-l
Si cam atat sper ca ti-am fost de ajutor

| OrionM6 a răspuns:

In geanta: prezervative, anticonceptionale, dildo
Imbracaminte: orice costumatie perversa (chiar si goala pusca)
Parul: nu conteaza, daca nu le place o sa mearga pe sistemu pungii de hartie pe faţă

| alee16 a răspuns:

Pt o excursie in natura sa te imbraci sport,iar la par sa te aranjezi in asa fel incat sa fii cat mai comoda. Daca mergi la vreun hotel,pensiune, sau ceva de genul imbraca-te cu niste blugi si o bluza mai subtire, iar parul lasa-l fara nici o prinzatoare. Poate doar ceva agrafe.In bagaj sa iti pui 1 pereche de haine de schimb,pijamaua, Tot ce iti trebuie pentru machiat: machiajele, parfum periuta si pasta de dinti.etc,si ceva suc sa ai pe drumbig grin succes! sper ca ti-am fost de ajutor!