| ILoveMyBed a întrebat:

Saptamana viitoare avem balul de Halloween, si la noi este un concurs de costume, eu vreau sa ma imbrac in Vampirita, cum credeti ca trebuie sa fac costumu sau machiajul, idei sau poze, dau funda.

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

O pelerină neagră, şi pe sub ea iaţi ceva negru. Părul tepeazăl. Machiajul. Hmm. Machiază-te cu negru, si ruj rosu, şi sub buză fa-ţi ceva tot cu rosu ca si cum ar fi sânge.Şi o pereche de bocanci negri. Succes! Să câştigi.

| iloveunicorns a răspuns:

Imbracăte in ceva asortat - o rochie cu roş - negru, si machiaj, ceva mai identic :
http://3.bp.blogspot.com/......makeup.jpg
Sper că iţi este de folos. GooGle RullZ :P.