| iuliaa27 a întrebat:

Scoala se termina pe 22 iunie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic da, dar pe 20 se trimite situatia cu notele si absentele, deci joi si vineri nu esti obligat sa megi deoarece nu se fac nici ore, nici nu dau note si nu se pun absente.

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Da, se termina pe 22 doar cei de clasa a 12-a si a 8-a termina cu 2 saptmani mai devreme happy
O seara buna! :*

| Bianca555 a răspuns:

Da

| Maramnt a răspuns:

Pe 21 luăm vacantă(va fi zi de premiere). Adica mai sunt cam 2 saptămâni de şcoală, întrucat în ultima săptămână sunt incheiate mediile.