| deffect a întrebat:

Elevii claselor a8-a termina scoala pe 4 iunie?

8 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Pe 11 iunie se ia vacanta, insa mediile vor fi incheiate de pe 5 iunie asa ca, nu mai are rost sa te duci la scoala... decat daca n-ai ce face acasa.

| Lyss . a răspuns:

Pe 11 iunie.

| AnaEindragostita a răspuns:

11 IUNIE! nu e corect pentru copii laughing) eu din clasa a 4 a termin pe 11 iunie si dam examen crying dar totusi si voi terminati tot pe 11 iunie

| hannibal a răspuns:

11 este ultima zi de scoala

| Logout a răspuns:

Nuu! dar daca vor ei laughing oricum toate mediile se vor incheia la fel ca si la celelate clase happy

| Ðida a răspuns:

Nnu cred, eu sunt clasa a8a si termin normal. (diriga nu a sps ca terminam pe 4 iunie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 11 iunie se termina scoala

| al3xxxutz a răspuns:

Ori pe 8 ori pe 15.(mai sigur pe 8)