| mezeicristina33 a întrebat:

Scrieti asa dupa voi cum vreti sa fie femeia/barbatu; perfect/a?

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Nu exista perfectiune si gandeste-te cat de plictisitoare ar fi viata daca am fi toti perfecti. Sunt anumite defecte pe care eu nu le-as accepta, de exemplu infidelitatea, dar multe altele ajung sursa de amuzament cand va cunoasteti mai bine si asa puteti invata cum sa procedati in anumite situatii, asa puteti evolua.
Nu cauta perfectiunea in oameni. Nu o sa o gasesti si o sa ramai dezamagita.