| spi a întrebat:

Barbatu leu si femeia capricorn.ce parere aveti?big grin funda

6 răspunsuri:
| Iwan a răspuns:

Nu prea conteaza. -.-'. Uni oameni se pot iubi si fara aceasta chestie cu zodiile.

| Demonull a răspuns:

De ce puneti accent pe zodii? pai daca m-as lua dupa zodiac ar trebui sa ma frec doar de 2 3 zodiisad

| spi explică (pentru Demonull):

Sunt exact de aceeasi parere cu tine:d mai citesc uneori horoscopul doar asa de plictiseala, nu prea cred in el doar ca am vazut intrebari asemanatoare si eram curioasa ce raspunsuri as putea primilaughing)big grin

| Demonull a răspuns (pentru spi):

De citit il citesc si eu, cand prind ocazia dar de crezut mai greu happy

| G00Dd a răspuns:

Exista unele certuri inre ei dar nu e nimic peste care sa nu se poate trece.astept funda

| spi explică (pentru G00Dd):

Asteapta