| Princess_1053 a întrebat:

Scrieti-mi si mie niste mesaje de noapte buna(asa mai romantice:X. da nici prea)happy sa ii trimut la iubitul meu:*
Primiti fundita usor:X

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ_2859 a răspuns:

Noapte buna somn usor ingerasii te-nconjor de la luna noapte buna iar de la micuta stea un sarut din partea mea:*:*

Noapte Buna Ochisori Frumosi vise placute Te Sarut dulce dulce imi este dor de tine

Noapte bună puișor, te sărut pe botișor. Iar acum vreau să- ți șoptesc Eu pe tine te iubesc
Noapte buna si vise placute puiutul meu scump

NOAPTE BUNA te las sa dormi dar ai grija ca in visul tau sa apar si eu happy

O noapte cu stele, un vis calduros o ploaie de pupici si-un somnik pufos. O floare albastra sub un cer cu luna eu ti-as darui soptindu-ti Noapte Buna

fundita?happy

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna ii poti scrie asa:
Buna m-a gandesc la tine,stiu ca te gandesti la mine,de aceea iti soptesc, noapte buna te iubesc:X
Sper sa iti placa, asta mi-a venit in minte.

| Marii_5061 a răspuns:

Scumpule`,love struck Eu ma pun la somn` love struck, iti urez Noapte buna :].

S.a lasat searaa puppy dog eyes... Acum `incet incet somnu ma cuprinde `! Si fiindca nu pot sa te uit `:], maca un Nuapte buna sa.ti spun`!

Nuapte Buna Iubii `love struck, Somn pufos :*!

Te iubesccc love struck Noapte buna love struck