| aniriiiiii a întrebat:

Vreau si eu idei, in legatura cu mesaje de noapte buna pentru iubitul meu, sau mesaje de dor, ceva de genu : stiii cevaaaa? mi-e doooor de tineeee.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Dacă in somn dormind vei auzii suspine să nu te sperii e dorul meu ce vine să adoarmă lingă tine.

Noapte buna somn usor ingerasii te-nconjor de la luna noapte buna iar de la micuta stea un sarut din partea mea.

As mai scrie
Dar mie somn
Noapte buna
Vreau sa dorm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o floare esti un crin esti parfumul cel mai fin esti o floare a deminteti dupa care mor baieti