| SomeBody12425356 a întrebat:

Scurt si la subiect: Imi place de o fata, ei ii plac pierceurile.Se merita sa imi pun unul in spranceana pentru a o impresiona?

Răspuns Câştigător
| TralalaxD a răspuns:

NU. În niciun caz. Nu merită să îţi '' strici '' corpul/ faţa, doar pentru a impresiona pe cineva. Şi în plus, trebuie să ai mare grijă cu pierce-ul, mai ales în sprânceană. Eu am avut în ureche şi s-a infectat. Deci, nu îţi recomand. Încearcă să impresionezi fata aceea doar fiind tu, nu să faci altceva. Baftă.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu, dacă te place, te plai și fără.
E mai bine așa, decât să-ți pară rău după.

| IuliaCx a răspuns:

Nu, clar nu. Daca vrei tu pierce si esti sigur de acest lucru fa-ti la un profesionist. Totusi, parerea mea e ca nu trebuie sa te dai drept o persoana ce nu esti doar pentru o fata. Daca pierce-ul acela nu te reprezinta nu ar trebui sa ti-l faci. Daca te place asa cum esti e foarte bine. Oricum, nu prea cred ca daca iti dai un pierce acelei fete ii va creste afectiunea fata de tine laughing. E doar parerea mea. Baftaa :*!

| zurick a răspuns:

Nu se merita sa te schimbi pentru nimeni. Oricum tu hotarasti.

| danutzu96 a răspuns:

NU NU NU se poate infecta. Lasa prostiile astea!

| Dexal110 a răspuns:

Daca iti place asa de mul de ea ..sigur