| MiHaItZa22 a întrebat:

Cum pot impresiona o fata care-mi place si sa stie ca si ea o plac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Asta ai citit-o?
Adaptata situatiei(tu esti baiat), poate sa fie utila!
http://www.TPU.ro/adolescenti/cum-sa-il-fac-sa-ma-observe_1/
Daca ii dai atentie mai multa decat restului lumii,daca stii sa te faci placut,daca stii sa-i smulgi un zambet sau sa o inveselesti, daca stii sa o aperi si sa-i obtii increderea, totul va fi mai mult decat bine!
Bafta multa!

| MiHaItZa22 explică (pentru greece12):

Mersi mult de ajutor dar site nu merge da mersi pentru ce ai zis

| greece12 a răspuns (pentru MiHaItZa22):

E cam incarcat site-ul la ora asta, incearca sau tarziu noaptea sau dimineata pana la 12!

4 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Sa nu'ti fie rusine, daca fata aceea spune ca esti amuzant, deschide un subiect cu tema " prieten". si bate'i apropo'uri, spune'i ceva de genu " ti'am spus cat de draguta esti, si imi pare bine ca te cunosc, te porti asa frumos cu mine, insa nu ti'am spus si nu stiu daca ti'ai dat seama, dar mie imi cam placi. datorita comportamentului si caracterului tau de nota 10. ( bine cum nu inseamna k exact asta trebuie sa ii spui... dar am dat o idee), vezi cum reactioneaza ce iti spune, daca nu refuza sa raspunda,( si iti spune ca nu mai are iubit), o poti intreba asa " retoric " - " si care ar fi sansele ca eu sa iti fiu si mai aproape decat sunt acum "... daca se poarta frumos cu tine si tu cu ea, si mai esti si amuzant, atunci la inceput sigur va zambi pe subiectul asta, ar trebui sa fie dornica sa vorbeasca despre asta, parerea mea. asa ca fa'ti curaj si intreab'owinking mai dai un biletel / sms in ora si spune'i ca vrei sa vb cu ea, in pauza, sau dupa ore la o plimbare. happy succes :*

| Angel_8399 a răspuns:

Sa nu'ti fie rusine, daca fata aceea spune ca esti amuzant, deschide un subiect cu tema " prieten". si bate'i apropo'uri, spune'i ceva de genu " ti'am spus cat de draguta esti, si imi pare bine ca te cunosc, te porti asa frumos cu mine, insa nu ti'am spus si nu stiu daca ti'ai dat seama, dar mie imi cam placi. datorita comportamentului si caracterului tau de nota 10. ( bine cum nu inseamna k exact asta trebuie sa ii spui... dar am dat o idee), vezi cum reactioneaza ce iti spune, daca nu refuza sa raspunda,( si iti spune ca nu mai are iubit), o poti intreba asa " retoric " - " si care ar fi sansele ca eu sa iti fiu si mai aproape decat sunt acum "... daca se poarta frumos cu tine si tu cu ea, si mai esti si amuzant, atunci la inceput sigur va zambi pe subiectul asta, ar trebui sa fie dornica sa vorbeasca despre asta, parerea mea. asa ca fa'ti curaj si intreab'owinking mai dai un biletel / sms in ora si spune'i ca vrei sa vb cu ea, in pauza, sau dupa ore la o plimbare. happy succes :*sad ce ma enerveaza ca nu mergestraight face