| SfeclaBăăăă a întrebat:

Scuza pentru unde am pus intrebarea dar aici e mai populat... Deci merg jocuri ca fifa 2011- fifa 2012, pes 2010, 2011, gta 4, 3, 2 si alte jocuri mai mari...stiind ca: procesor:AMD sempron (tm) Processor 3000+, MMX, 3DNow, 1.6 ghz memory: 512 mb ram directX: DirectX 9.0c Daca am uitat ceva sa spun spuneti-mi.big grin

1 răspuns:
| GmXx a răspuns:

La 512 ram nu cred ca iti merge nici un joc din cele enumerate eventual un fifa 08 gta san andreas pes 07 incearca astea sunt bune si incearca wolfenstein big grin e destul de frumos happy