| JammyBrooks a întrebat:

Cum pot afla o parola de Facebook?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Poti afla o parola doar de la respectiva persoana (in cazul in care persoana respetiva e dispusa sa ti-o dea). Poti sa incerci sa ''spargi'' parola dar faci o mare greseala intrucat invidarea spatiului intim este un delict si se pedepeste comform legii, mai ales cand vine vorba de facebook, care are o politica foarte stricta referitor la notiuni precum ''cyber-bulling'' sau invadarea spatiului intim. Iti sugerez asadar sa nu faci asemenea prostii pentru care apoi parintii tai ar putea plati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este urgenta? Nu poti afla decat de la acea persoana, dar nu la Dragoste si sex.Numai bine.

| JammyBrooks explică (pentru anonim_4396):

E unrgent pentru ca e parola mea adica am2 facebook-uri si din greseala mi-am pus la unul cronologie si acum vreau sa-l folosesc pe celalalt