| Mariaaa234 a întrebat:

Scuze categoria, dar stiti cumva care va fi povestea sezonului 2 din Violetta?

5 răspunsuri:
| Catarga a răspuns:

Nu am vazut foarte multe dar in prima parte Tomas se intoarce in Spania si apare un nou baiat Diego. Acesta se indragosteste de Violetta si in episodul 20 o saruta in timp ce era cu Leon. Si de atunci Diego si Leon fac un cuplu. Niste teorii sunt ca Federico si Tomas se intorc... dar nu cred asta.

| Catarga a răspuns (pentru Catarga):

Federico se intoarce.

| violeta10 a răspuns:

Din cate am inteles,Tomas se reantoarce inapoi in Spania, apare unul nou Diego care vrea sa fie cu Violetta, dar ea este cu Leon inca, apare si o fata noua Lara, care o sa se sarute cu Leon intr-un episod..si nu mai stiu. big grin big grin

| LittlePerfectGirl12 a răspuns (pentru violeta10):

Dar poti sa-mi dai likul de la sezonul 2
?

| Mariaaa234 explică (pentru LittlePerfectGirl12):

Nu pot, dar e pe you tube:scrie sezonul 2 violettasi apare acolo, dar eu am intrebat mai in detaliu care e mesaju si cu cine va ramane vio!