| OwO a întrebat:

Scuze categoria! De la un timp pe youtube imi apare "The uploader has not made this video available for your country" la majoritatea videouriloestraight face CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Doar asta :

te duci la aceasta adresa : http://www.hidemyass.com/ dai paste la url in fereastra lui, si vezi video-ul cu playerul lui!
Din pacate politica youtube de vizionare a video-urilor interzise in anumite tari e destul de greu de evitat.
Inainte mergea un proxy..acum vad ca merge numai aceasta metoda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerci un proxy de alta tara, unul din state ar fi recomandat