| Walhalla a întrebat:

De catva timp cand vreau sa intru pe unele videouri pe youtube apare the uploader has not made this video avaible for your country...Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Amrooo a răspuns:

Ti se intampla asa deoarece ip-ul tau este de Romania.Cel care a uploadat videoclipul a facut restrictie pentru unele tari intre care si Romania. Poti incerca sa intri pe youtube cu un ip proxy.Bafta!

| myrko a răspuns:

Nimic dar cu putina bataie de cap sa iti schimbi ip-ul cu al altei tari.

| wolfman22 a răspuns:

Iti schimbi ip-ul

| 1AngryMan a răspuns:

Off topic si la mine este aceeasi situatie!laughing (doar cand nu sunt in Romania! ) o sa urmaresc si eu acest post mersi