| iwannabefree a întrebat:

Scuze de categorie. Mi-am dezactivat si reactivat facebook-ul din cauza unor probleme. Dupa ce l-am reactivat a trebuit sa astept o zi ca sa isi revina (la chat scria "discutia e dezactivata", nu puteam sa vad comentariile de la poze si nici like-urile, unele persoane tot nu ma puteau vedea). Dupa ce si-a revenit, am ramas blocata la o singura persoana. iar acum am din nou aceleasi probleme ca cele mentionate in paranteza. Ce sa fac? big grin

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Probabil tu sau acea persoana v-ati blocat pe Facebook. Uita-te in lista de block si vezi. Valabil si pentru acea persoana.

| iwannabefree explică (pentru DiamondEyes):

Nu, nu ne-am blocat. si in plus nu ma arata online la nimeni, nu vad comentariile, like-urile. :@