| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie. Pe facebook cum pot sa fac ca sa apara doar prenumele? Am vazut si la altii doar Ana sau Andrei. Nu Ana Popescu sau Andrei Petrescu. Apar doar prenumele! Ei cum au facut? Pe mine facebook-ul nu ma lasa si... ma gandeam daca TU sti sad Funda! big grin

2 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Nu scrii nimic la nume, scrii prenumele si ii dai salvare

| iubesc a răspuns:

Poti seta de la general, apoi ai sectiunea nume.( daca nu stii unde e... e acolo unde te si deconectezi...mai sus ai setarile contului si dai acolo)